Key account executive

Responsabilitati:

  • Cunoaşte serviciile pe care le promovează compania;
  • Urmareşte si analizează evoluţia pieţei şi a concurenţilor ;
  • Identifică canale noi de promovare şi vânzare a serviciilor;
  • Asigura identificarea si selectarea viitorilor colaboratori şi participă la procesul de contractare;
  • Intocmeşte raportarile necesare şi respectă procedurile interne;

Cerinte:

  • Studii superioare finalizate (comunicare, marketing);
  • Experienţă în domeniul: relaţii publice/ comunicare/ marketing;
  • Abilităţi foarte bune de comunicare şi negociere;
  • Abilitatea de  a lucra in mediul on-line;
  • Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat;
  • Spirit de observaţie dezvoltat, atenţie la detalii, capacitate foarte bună de organizare;
  • Flexibilitate, gandire pozitivă, capacitate de invăţare rapidă şi orientare către rezultate;
  • Creativitate – caută în permanenţă metode noi de abordare şi atingerea obiectivelor;
  • Interesul către domeniile creative (artă, fotografie, productie audio-video) reprezintă un avantaj.

Beneficii:

  • Salariu motivant, in functie de experienta
  • Crestere salariala cu 10 % in fiecare an
  • Plata orelor suplimentare
  • Mediu de lucru placut
  • Posibilitati reale de promovare
  • Prime in functie de rezultate
  • Telefon de serviciu  (internet nelimitat la viteza 4G)

Beneficii speciale:

  • 4 zile libere/ an (1 pe trimestru) - aditional concediului legal
  • Week-enduri prelungite: 8 zile libere partiale (4 ore Vineri, 4 ore Luni) (2 pe trimestru)
  • Zi libera platita cu ocazia zilei de nastere

Candidatul ideal:

  • sa fie corect, implicat si prompt in activitatea curenta;
  • sa fie comunicativ si team-player, atunci cand este necesar;
  • sa fie atent la detalii, sa stie sa-si organizeze eficient timpul;
  • ne plac si sustinem persoanele proactive, care vor sa creasca intr-o echipa dinamica;
  • ne plac si mai mult persoanele ambitioase, perseverente, care stiu clar ce vor in viata lor profesionala.

Cerinta speciala: nu se fumeaza in cladire.

Aşteptăm CV-urile voastre la : hr@reinventconsulting.ro