Secretara

Responsabilitati

  • Primeste, inregistreaza si repartizeaza corespondenta in interiorul organizatiei;
  • Ridica si expedieaza corespondenta la destinatari;
  • Pastreaza si opereaza in registrul de evidenta dispozitiile conducerii;
  • Asigura receptia clientilor si se preocupa de activitatea de protocol;
  • Administreaza baza de date a clientilor;
  • Intocmeste documente primare de contabilitate: facturi, chitante.

Cerinte

  • Minimum studii medii, studiile superioare constituie avantaj;
  • Experienta intr-o activitate similara constituie avantaj;
  • Experienta in relatii cu clientii constituie avantaj;
  • Operare PC: MS Office (Word,  Excel, Charisma - avantaj), Internet;
  • Abilitati de birotica si secretariat;
  • Abilitati de comunicare, spirit de echipa;
  • Capacitatea de a stabili prioritati, atentie distributiva;
  • Organizata, responsabila, serioasa;
  • Atentie la detaliu;
  • Obligatoriu cunosterea limbii engleze la nivel avansat

Beneficii:

  • Salariu motivant, in functie de experienta
  • Crestere salariala cu 10% in fiecare an
  • Plata orelor suplimentare
  • Mediu de lucru placut
  • Posibilitati reale de promovare
  • Prime in functie de rezultate
  • Telefon de serviciu  (internet nelimitat la viteza 4G)

Beneficii speciale:

  • 4 zile libere/ an (1 pe trimestru) - aditional concediului legal
  • Week-enduri prelungite: 8 zile libere partiale (4 ore Vineri, 4 ore Luni) (2 pe trimestru)
  • Zi libera platita cu ocazia zilei de nastere

Candidatul ideal:

  • sa fie corect, implicat si prompt in activitatea curenta;
  • sa fie comunicativ si team-player, atunci cand este necesar;
  • sa fie atent la detalii, sa stie sa-si organizeze eficient timpul;
  • ne plac si sustinem persoanele proactive, care vor sa creasca intr-o echipa dinamica;
  • ne plac si mai mult persoanele ambitioase, perseverente, care stiu clar ce vor in viata lor profesionala.

Cerinta speciala: nu se fumeaza in cladire.

Asteptam CV-urile voastre la: hr@reinventconsulting.ro